Najlepsze zakupy dla Twojego psa!

  • Powrót
Najlepsze zakupy dla Twojego psa!

Dwudniowy Zoologiczny Market Handlowy już 17 - 18 marca 2017 przy Mińskiej 65 w Warszawie.

 Dog&Sport wspólnie z  Rynek Zoologiczny zapraszają na Największy Market Handlowy. JUŻ 17-18 marca! Dog Day & Cat Day. Trwające 2 DNI psio - kocie wydarzenie, jeszcze WIĘKSZA HALA, jeszcze więcej WYSTAWCÓW, warsztaty, spotkania, malowanie pisanek na rzecz bezdomnych zwierząt (każda pomalowana przez zwiedzającego pisanka to 0.5 kg karmy dla psiaka!). Nie może was zabraknąć! 

WSTĘP oczywiście WOLNY! - dla zwiedzających i kupujących tych na dwóch i czterech łapach ;)

Nie istotne czy masz szczeniaczka, kociaka, seniora, sportowca, kanapowca, pasibrzucha, alergika, rasowego czy kundelka, dachowca! To wydarzenie dla każdego!

Możemy obiecać, że i tym razem dołożymy wszelkich starań by mogli się Państwo zapoznać z atrakcyjnymi produktami, akcesoriami, karmami, zabawkami, nowościami na rynku zoologicznym, małymi, rodzinnymi jak i dużymi firmami. 
Wszystkie informacje organizacyjne jak i listę wystawców będziemy podawać na bieżąco na wydarzeniu na facebooku . Więc bądźcie z nami - lajkujcie, udostępniajcie i szykujcie duże zakupowe torby ;)

  • Powrót
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.